Lenovo 7/24 Teknik Servis : Lenovo servis olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz. Birçok laptop ve notebook işlemleri için bizden destek alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında notebooklar ve laptoplar hakkında birçok çeşit de arıza giderme ve bakım hizmetleri bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize laptop kasa, değişimi ekran çerçevesi değişimi üst kasa recover Usb, Data kablosu csd, panel, batarya şarj aletleri çeşitli şarj cihazları ve her marka her modelde notebook ve laptop satışı tarafımızca yapılmaktadır. Bize gelen tamir ve bakım işlemlerinde yaptığımız tüm işlemler sonrasında ve bakımlar sonrasında siz değerli müşterilerim için garanti süreci uygulamaktayız.

Son zamanlarda dünyada ve ülkemizde en fazla dizüstü bilgisayarlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar taşımaya müsait oldukları için daha çok tercih edilirler. Taşınabildikleri için büyük bir avantaj sağlayan Bu cihazlar dezavantaj olarak da cihazları yere düşürülmesi ve cihazların üzerine su dökülmesi nedeniyle arızalanmaya daha çok müsait cihazlardır. Siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan beri destek veren firmamız bünyesinde notebook bakım laptop bakım ve yedek parça satışı yapılmaktadır. Dizüstü bilgisayarlarda en değerli parçalardan birisi olan anakartlar hızlı bozulmasa da bazı süreçlerde bu cihazlarda anakartların arızalandığı görülebilir. Anakartların bozulmasını en büyük neden laptopların ve notebookların yere düşürülerek çarpması veya bu cihazlara sert bir cismin çarpması ile oluşmaktadır. Bilgisayardan en önemli donanım parçalarından birisi olan anakart neredeyse tüm sistemi çalıştıran bir parçadır anakart arızalandığında dizüstü bilgisayarlar durabilir ekran kararabilir ve bilgisayar içinde işlem yapmak zorlaşabilir.

Lenovo 7/24 Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize tamir ve bakım avantajları sunuyoruz. Daha iyi bir kullanım için yıl içinde iki kez olmak üzere mutlaka notebook ve laptoplarınızın bakımını yaptırınız. Bakımı yapılan laptop ve notebooklar çok daha iyi çalışarak siz değerli müşterilerimizin daha iyi cihazlarını kullanmalarını sağlayacaktır. Bilgisayarlara bakım yaptırılmasının gerekliliği bilgisayarda bulunan verilerin arızalar nedeniyle kaybolmamasını sağlamak içindir. Verilerin kaybolmaması için cihazlar kullanılma süreçlerinde bakıma tabi tutulması gerekir. Lenovo servisi olarak bakımını yapmış olduğumuz tüm bilgisayarlarınızı uzun süre arızasız kullanabilirsiniz.