MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]lenovoservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Hakkımızda

 

2007 yılından bu yana hizmet veren firmamız, notebook ve laptop yedek parça, notebook ve laptop tamir ve notebook ve laptop bakım hususunda hizmet vermektedir. Kalite ve uygun fiyat çerçevesinde hizmet alabileceğiniz firmamız lcd ekran, batarya, dvdrw, klavye, adaptör, aksesuar, ekran, ekran kasası,  dc jack, lcd panel, adaptör girişi, pil anakart, menteşe, şarj soketi alt kasa, power jack, şarj aleti ve şarj yeri tuş takımı, ekran çerçevesi, üst kasa, lcd cover ve lcd data kablosu yedek parçaları hususunda sizlere destek vermektedir. montaj, tamir ve bakım sonrasında siz değerli müşterilerimiz için uygulamış olduğumuz garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Yedek parça dışında bir çok tamir çeşidi hususunda da siz müşterilerimize destek veriyoruz.

Kalite çerçevesinde hizmet veren firmamızdan bir çok çeşitte destek almanız mümkündür. Hizmetlerimiz; Notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda hard disk kurtarma işlemleri, notebook onarım, notebook bakım, laptop bakım, laptop onarım, notebook satışı, laptop satışı, laptop menteşe değişimi, notebook menteşe değişimi, notebook ve laptop anakart değişimi, kırık ekran değişimleri, laptop ve notebook tüm aksesuarlar, tüm bilgisayarlarda klavye tamiri, notebook ve laptoplara özel yıllık bakım, antivüris satışı, işlemci değişimi, yazılım desteği olarak sayılabilir. Lenovo teknik servis olarak cihazlarınız arıza yaptığında kesinlikle arıza giderme hususunda sertifikası olmayan kişilere teslim etmeyiniz. Aksi takdirde çok daha büyük arızalara neden olarak daha yüksek maliyetli tamirler yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Lenovo servisi bünyesinde yaptığımız tüm tamir ve bakımlar süresinde siz değerli müşterilerimizin cihazlarınızı garanti kapsamında laboratuarlarımızda tutmaktayız. Çok kısa süreler içinde yapmış olduğumuz tamir ve bakımları cihaz içlerinde bulunan verileri korumaya özen göstererek yapıyoruz. Veri kayıplarına neden olmamak için cihazınız arıza yapar yapmaz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kalite ve güven çerçevesinde çalışan firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetler garanti kapsamı dahilindedir. Lenovo servis hizmetleri Lenovo markalı tüm cihazlar hususunda destek verdiği gibi, siz değerli müşterilerimize Lenovo aksesuar çeşitleri hususunda da destek vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için Lenovo servisi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Ara..