MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 222 88 90
E-POSTA destek[@]lenovoservismerkezi.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 9:00 - 18:00
Arıza Tespit Formu

Lenovo Servis

 

Lenovo Servis : Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada yoğun olarak dizüstü bilgisayarlar kullanılmaya başlandı. Bunun nedeni bu cihazların biraz daha rahat kullanılabiliyor olması ve taşınabilir olması. Her yaştan kişinin kullanabildiği bu cihazlar uzun süre kullanmaya müsait olsa da kullanıcı hatalarından dolayı aralıklı süreçlerde arıza yapabiliyor. Laptop ve notebook tarzı cihazların sıklıkla arıza yapması kullanıcıları tarafından hiç de hoş karşılanmıyor. Laptop ve notebookların arıza yapmasını engellemek için her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakımlarının yaptırılması notebook ve laptopların arıza yapmalarını engelliyor. Lenovo servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Lenovo markalı ürünlerde sıklıkla görülen arıza çeşitleri aslında kullanıcılar tarafından oluşturulmuş olan hatalar olarak karşımıza çıkıyor. Bu hasarlar genellikle taşınabilir olduğu için cihazların yere düşürülerek kasa, ekran ve menteşe kırılmaları olarak sayılabiliyor. Yedek parça satışı olan firmamızda her türlü notebook ve laptop yedek parçasını satın alabilirsiniz. Lenovo teknik servisi olarak düşme sonucunda anakart arızalarının da bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Anakart arızaları sonrasında anakartlar tamir edilebilecek bir yapıya sahip olmadığı için birebir yenisi ile değiştirilerek tamir edilebilmektedir. İşlemci parçası da bu bilgisayarlarda hayati önem taşımaktadır. İşlemci ve anakart arızaları cihazların tamamen çalışmalarını durdurarak hiçbir şekilde notebook ve laptoplardan verim alınamamasına neden olmaktadır.

Ekranın hiçbir şekilde açılmaması, bilgisayar açılabilse de çok ses çıkması, bilgisayarın sürekli olarak donması ve yapılacak işlemlerin depolanamaması anakart arızalarının oluşabildiğini düşürmesi gerekir. Lenovo servis hizmetleri veren firmamız tüm servis hizmeti uygulamalarından sonra siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktadır. Ücretsiz kargo hizmeti de Veren firmamız teslim edilen tüm bilgisayarları firmada kalma süresinde garanti süresi içinde tutmaktadır. Notebook ve laptop tarzı cihazlar arıza yaptıklarında kesinlikle notebook ve laptop arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere teslim edilmemelidir. Bunun nedeni bazı arıza giderme işlemleri sırasında yapılan yanlışların kesinlikle geri dönüşü bulunmamaktadır. Servis hizmeti alarak tamir yaptırmak her zaman kullanım ömrünü bir cihazın uzatmayı sağlamaktadır.

 

Call Now ButtonHemen Ara..